به نام یگانه خالق زیبایی های آرامش آفرین

درس علوم تجربی، یکی از دروس پایه است که فرزندانمان از همان مرحله ی ابتدایی شروع به آشنایی ، یادگیری و بکاربستن آن می کنند.

 

ذهن خلاق و جستجوگرفرزندانمان از همان اوایل زندگی با لمس کردن، چشیدن، گوش دادن، دیدن و به خاطر سپردن سعی می کند تازه های جهان را تجربه کند.

شاید بارها چراهای مختلفی را از ما پرسیده باشند. و صد افسوس؛ اگر ما با رفتار کمتر از شأن آن شهروندان پاک ومعصوم با بی حوصلگی جواب داده باشیم. وحس جستجوگری و کنجکاوی را در آن ها خاموش کرده باشیم. امیدواریم با یاری همدیگر آن کنیم، که خالق آن زیبایی ها و بسیار صبور می خواهد.

اگر شما عزیزان در جریان تغییرات کتاب های علوم دوره های ابتدایی و راهنمایی بوده باشید، متوجه شده اید که حرف حرف کتاب و در کل حتی شکل های آن می خواهد به فراگیران در سه حیطه ی شناختی،مهارتی و نگرشی الگو دهد. هدف غایی و نهایی آن پرورش شهروندانی آگاه و مقید به اصول و روابط درست شهروندی می باشد. در این وبلاگ هدف ما ترویج درست یاد دادن آن خوبی هاست.

قطعاً هدف های بزرگ ، مردان و زنانی بزرگ و بلند همت می خواهد . از بزرگواری های خویش ما را بی بهره نفرمایید. به آن امید که این وبلاگ بتواند رابط شما خوبان و عزیزان دلسوز در امر تربیت و آموزش باشد.

امیدواریم این وبلاگ اقلاً مجال وب سایت کوچکی برای پرسش ها ، ایده هاو رهنمون های شما عزیزان را فراهم آورد. ما هم متعهد می شویم تا حد توان در این راه کوتاهی نکنیم.

از شما عزیزان درخواست می کنیم؛ با ارسال مقالات ارزشمند خویش، دیدگاه های سازنده، معرفی سایت های مرتبط در امر تربیت و آموزش و در کل هرچه در توان دارید دریغ نفرموده، یاریگرمان باشید.

الهی چنان کن ، سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

/ 0 نظر / 19 بازدید